به گزارش وب دا واکسیناسیون عمومی جمعیت بالای ۸۰ سال در شهرستان فیروزه با حضور دکتر حکیم پور فرماندار، دکتر خجسته پور مدیر شبکه بهداشت، بخشداران، دکتر جلالیان معاون بهداشت و مسئولین واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان از روز سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه آغاز شد. 
مدیر شبکه بهداشت و درمان فیروزه اظهار داشت: گروه هدف گام دوم واکسیناسیون، سالمندان می باشند و در اولویت نخست سالمندان بالای ٨٠ سال واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.
دکتر مجید خجسته پور افزود: در حال حاضر سامانه ای برای ثبت نام وجود ندارد بلکه از طریق مراقبان سلامت در هر پایگاه بهداشتی به جمعیت تحت پوشش اطلاع رسانی می‌شود و حضور افراد جهت انجام واکسیناسیون طبق زمانبندی انجام می‌گیرد.
این مقام مسئول تاکید کرد: با مشمولان دریافت واکسن از طریق مراکز خدمات جامع و پایگاه‌های سلامت محل زندگیشان تماس گرفته می شود و نیاز به مراجعه حضوری افراد به مراکز بهداشتی درمانی نمی‌باشد.
دکتر خجسته پور در پایان با اشاره به برنامه واکسیناسیون جمعیت شهرستان فیروزه بیان کرد: امیدواریم با همکاری مردم عزیز و با برنامه ریزی های انجام شده بتوانیم در اسرع وقت واکسیناسیون افراد بالای ٨٠ سال بر علیه بیماری کووید-١٩ را انجام و پس از پایان این گروه سنی، واکسیناسیون گروه های بعدی آغاز شود.