مدیر شبکه بهداشت و درمان فیروزه در گفتگو با وب دا اظهار داشت: از آغاز برنامه واکسیناسیون در شهرستان فیروزه تاکنون ٢١ هزار و ٢٧۶ نفر واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند که از این تعداد ١٣ هزار و ٩١۵ نفر دوز اول و ٧ هزار و سیصد و ٧١ نفر دوز دوم بوده است.

دکتر مجید خجسته پور افزود: خوشبختانه با همکاری خوب شرکای سلامت و مردم شهرستان فیروزه و پیگیری های تیم های واکسیناسیون تاکنون ٩٢ درصد سالمندان بالای ۶٠ سال و ۴٣ درصد افراد بالای ١٨ سال شهرستان واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی افزود: علاوه بر واکسیناسیون گروه‌های هدف و بیماران زمینه ای و خاص براساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون کارکنان بهداشت و درمان، کارکنان دولت و سایر مشاغل حساس براساس اولویت های اعلام شده واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: کارکنان کارگاه های مواد غذایی، کارخانه قند، عطارالکتریک، پردیس سرام، کارخانه آرد و کارخانجات شهرک های صنعتی کمال و عطار نیز توسط تیم های بهداشتی واکسیناسیون، واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

این مقام مسئول در پایان ضمن تشکر از تلاش و زحمت شبانه‌روزی کارکنان بهداشت و درمان و پیگیری های واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها در انجام واکسیناسیون گفت: از همشهریان گرامی که براساس اولویت بندی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت نوبت تزریق واکسن‌شان فرا رسیده درخواست می شود در اولین فرصت برای تزریق واکسن اقدام کنند.